PANI KATARZYNA DĘBOWSKA

1.Gdzie studiowałeś i gdzie pracujesz obecnie?

Studia licencjackie w kolegium nauczycielskim pod patronatem uniwersytetu warszawskiego kierunek pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym, studia magisterskie Akademia pedagogiki specjalnej kierunek pedagogika specjalność zarządzanie w oświacie.

Obecnie pracuje w przedszkolu.

Dodatkowo jestem instruktorem rekreacji ruchowej specjalność fitness

I licencjonowanym instruktorem zumby

Prowadzę zajecia zumby dla dorosłych i zumby kids dla dzieci

Prowadzę własna firmę i wychodzę z założenia ze "mogę wszystko"

2.Skąd pomysł wyboru obecnej drogi życiowej?

Od zawsze chciałam być nauczycielem, ale idąc do liceum miałam rożne pomysły na życie. Dopiero przed matura zdecydowałam ze jednak pójdę na pedagogikę.

Chodząc do liceum cały czas chodziłam na aerobik do pani Agnieszki Maguzy, z którą miałam wf w gimnazjum.

I to ona mnie zaraziła miłością do ćwiczeń typu fitness

Studiując pedagogikę postanowiłam poszerzyć swoje kwalifikacje i zrobić kurs instruktora fitness

I tak sie zaczęło moje "podwójne życie" w trakcie dnia nauczyciel w przedszkolu, wieczorami odstresowywałam się na aerobiku jako instruktor.

3.Dokończ zdania:

Trójka to: moje gimnazjum!!! Zaczęłam chodzić do starej "czwórki", małej szkoły, która po pół roku zmieniliśmy na ogromny nowy budynek. Później wszyscy patrzyli jak burza stary barak a na jego miejscu powstaje nowa sala gimnastyczna. Rośliśmy w sile!

Najbardziej lubiłam: "mój kaloryfer"!!! Miejsce gdzie zawsze siedzielismy z koleżankami i kolegami. Kaloryfer na parterze na przeciwko schodów wejściowych. Wszyscy wiedzieli kto tam siedzi na każdej przerwie. Nawet pan dyrektor się śmiał,że w końcu urwie się ten kaloryfer. Teraz jest juz obudowany i chyba nikt przy nim nie siedzi.

Najbardziej lubiłam wigilie w szkole. Najmilszy dzień w całym roku szkolnym.

Pamiętam, że: jak burzyli stara czwórkę to dziewczyny, które chodziły tam do podstawówki przez 6lat to stały przy oknach i płakały.

Pamiętam również Wybory na przewodniczącego samorządu uczniowskiego, które nie wiem jakim cudem wygrałam! I nagle będąc w pierwszej klasie gimnazjum zostałam przewodnicząca szkoły! Ciężka sprawa...

Podsumowując bardzo miło wspominam czas spędzony w gimnazjum i zawsze podziwiałam pana dyrektora, że ogarnia całą szkołę, z jej uczniami i ich pomysłami.